Gökçeada Belediye Başkan Vekili Elifcan Şen tarafından Gökçeada Kadın Dayanışmasınca düzenlenen Kadın hakları ve kadın dayanışmasının önemi” adlı söyleşi programına katılım sağlandı.
Gökçeada Belediye Başkan Vekili Elifcan Şen, Gökçeada Kadın Dayanışmasının düzenlediği Pelin Esmer’in “Oyun” filmini izleyerek, Prof. Dr. Hülya Uğur Tanrıöver ile “Kadın hakları ve kadın dayanışmasının önemi” üzerine gerçekleştirilen söyleşi programına katıldı.
13
23
33