Çanakkale Barosu Avukatları, Avukatlar günü etkinlikleri sebebiyle Hilton Otel’de bir araya geldi.
Çanakkale Barosu tarafından Avukatlar günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen yemeğe; Çanakkale Belediye Başkan Vekili Bülent Şarlan, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, çok sayıda meslektaşımız ve stajyer avukatlar katılım sağladı. Hayata geçirilen yemekte; Avukatlık mesleğinde 50 yılını doldurmuş Av. Fatma Erşan Nazilli, Av. İlhan Çakar, Av. Rıza Tayfur Gezen, 40 yılını doldurmuş Av. Erhan Dilli, Av. Yaşar Ükten, Av. Raci Soysal, ile 25 yılını doldurmuş Av. Giray Koray ve Av. Cahide Pınar Kaptan’a plaket takdim edildi.
14
24
34
44