Biga Belediye Başkanı Alper Şen’in katılımıyla Biga’daki su sorunlarına yönelik bir toplantı yapıldı.
Biga Belediye Başkanı Alper Şen, Biga Fen İşleri Müdürü Seyfi Sağlık, İller Bankası Su Arama Koordinatörü Kezban Arık ve Jeoloji Mühendisi Yaşar Fidan ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi.
Gerçekleştirilen toplantıda, Biga’da yaşanan su problemlerinin çözümü için panço suyunun tekrar su kaynakları arasına katılması, yeni su kuyularının aranması konuları ele alındı. Su kaynaklarını korumak ve Biga’nın su ihtiyacını karşılamak amacıyla adımlar atıldı.