Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kreş ve Anaokulunda çocuklar Japonca eğitimi alıyor.
ÇOMÜ Kreş ve Anaokulunda çocuklar Japonca öğreniyor. Eğitim Fakültesi Japon Dili Eğitimi Anabilim Dalı Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında hazırlanan programa göre çocuklar haftanın belirli günlerinde Japonca eğitimi alacak.
İlk ders ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Evren Karayel Gökkaya’nın katılımıyla ÇOMÜ Kreş ve Anaokulunda gerçekleştirildi. Derslerle çocukların farklı kültürleri, farklı ülkeleri, farklı dilleri öğrenmeleri ve farkındalıklarını arttırmaları amaçlanıyor.
13
23
33