Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram’ı ziyaret etti.
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Temiz, Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyaret hakkında bilgi veren ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Güven tazeleyerek yeniden Ayvacık Belediye Başkanı olarak seçilen Mesut Bayram’ı tebrik ediyor, bir önceki tecrübelerini yeni döneme de taşıyarak hizmet kalitesini arttıracağına inanıyoruz. Sayın Mesut Bayram, Ayvacık’ın kültürel ve ekonomik potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek, hem ekonomik hem de sosyal anlamda ileriye taşıyacaktır. Kendisine başarılar diliyoruz.” dedi.