Biga Ticaret ve Sanayi Odası 4’üncü Meslek Komitesi (Gıda Maddeleri Toptan ve Perakende Ticareti) toplantısı yapıldı.
Biga Ticaret ve Sanayi Odası 4’üncü Meslek Komitesi olağan toplantısı, Komite Başkanı Utku Çetin başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda günümüz şartları göz önünde bulundurularak e-ticaretin önemi ve firmalara sağlayacağı faydalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Konuyla ilgili olarak e-ticaret hakkında üyelere yönelik bilgilendirme semineri yapılmasının faydalı olabileceği ve bu konunun Oda yönetimine iletilmesine karar verildi.