2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısı ile Çanakkale Valiliği önünde farkındalık satandı kuruldu. Çanakkale Valisi İlhami Aktaş atandı ziyaret ederek bilgi aldı.
Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle Valilik önünde kurulan standı ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurulan standı ziyaret eden Vali Aktaş, görevli personelden 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü farkındalık çalışmaları hakkında bilgi aldı. Stant görevlileri ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Dünya Otizm Farkındalık Gününde toplumda farkındalığın artmasını temenni eden Vali Aktaş, otizmli bireylerimize ve onları özveriyle hayata hazırlayan ailelerine saygılarını iletti.