31 Mart Yerel Seçimlerinde Kepez’de mutlu sona ulaşan CHP’nin adayı Birol Arslan olmuştu. Belediye Başkanlarının ardından meclis üyeleri de belli oluyor
Oy dağılımına göre belirlenmeye başlayan meclis üyesi sayılarında Kepez’de üstünlüğü ele alan Cumhuriyet Halk Partisi oldu. Resmi olmayan sonuçlara Kepez’de CHP 10 meclis üyesi kazanırken, AK Parti 5’te kalmış oldu. Böylelikle CHP rakibinden 5 meclis üyesi daha fazla kazanmış oldu. Kesin sonuçların Cuma günü açıklanması öngörülüyor.