Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen Yerel Seçimlerde, resmi olmayan sonuçlara göre Eceabat’ta kazanan CHP’nin adayı Saim Zileli olmuştu. Belediye meclis üyeleri de şekillenmeye başladı
31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından resmi olmayan sonuçlara göre Belediye Başkanları seçilmişti. Oy dağılımına göre Belediye meclis üyeleri de belirlenmeye başladı. Resmi olmayan sonuçlara göre Eceabat’ta CHP 6, MHP 2, İYİ Parti ise 1 meclis üyesi kazandı.
Kesin sonuçların Cuma günü açıklanması bekleniyor.