Geride bıraktığımız Mahalli İdareler Seçimlerinde Gökçeada’da CHP adayı Bülent Ecevit Atalay resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kazanmıştı. Başkanların ardından Belediye meclis üyeleri de belli olmaya devam ediyor
31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Gökçeada’da yüzü gülen CHP’nin adayı Bülent Ecevit Atalay olmuştu. Resmi olmayan sonuçlara göre kazanan adayın partisi CHP, Gökçeada’da 8 meclis üyesi kazanırken AK Parti ise yalnızca 1 meclis üyesi kazanabildi.
İlçe Seçim Kurulu tarafından Cuma günü kesin sonuçların açıklanması bekleniyor.