31 Mart seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Çan’da CHP’nin adayı Harun Arslan kazanmıştı. Seçimlerden sonra meclis üyeleri de belli olmaya başladı
Seçimlerin ardından belediye meclis üyeleri de belirlenmeye başladı. Resmi olmayan sonuçlara göre Çan’da kazanan adayın partisi CHP, 10 meclis üyesi kazandı. AK Parti’de ise bu sayı 5’te kaldı. İlçe Seçim Kurulu tarafından Cuma günü kesin sonuçların açıklanması bekleniyor.