31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin geride kalmasının ardından Belediye Başkanları belirlenmişti. Meclis üye sayıları da yavaş yavaş şekillenmeye başladı
Yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre Bozcaada’da kazanan CHP’nin adayı Yahya Göztepe olmuştu. Sonuçların ardından oy dağılımına göre Belediye meclis üyeleri de belli olmaya başladı. Resmi olmayan sonuçlara göre Bozcaada’da CHP 7 meclis üyesi kazanırken AK Parti’de bu sayı 2’de kaldı. İlçe Seçim Kurulu’nun Cuma günü kesin sonuçları açıklaması bekleniyor.