Çanakkale’nin sporcularının, okçuluk alanında yeteneklerini sergiledikleri şampiyona tamamlandı.
Gelibolu Okçuluk Tesisleri’nde düzenlenen şampiyonada, Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler olmak üzere dört kategoride 72 sporcu yarıştı ve 3 hakem görev aldı. Günler süren yarışmanın sonucunda, 12 farklı kategoride toplamda 48 madalya sahiplerini buldu.
Şampiyonayı başarıyla tamamlayan sporcular, 3-6 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Okul Sporları Türkiye Şampiyonası’nda Çanakkale’yi temsil etme hakkı kazandılar.
13
23
33