31 Mart Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde merkezde bulunan 6 mahallenin muhtarları değişmedi. Sadece Kemalpaşa Mahallesi’nin muhtarı değişti.
Geçtiğimiz Pazar günü yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde Çanakkale Merkez’de 7 mahallenin muhtarı seçildi. 6 mahallede önceki dönem muhtarları kazanırken bir mahallenin muhtarı değişti. Seçimlerde sadece Kemalpaşa Mahallesi muhtarı değişti. Seçime giren Özgü Erol Kemalpaşa Mahallesi muhtarı oldu.
Resmi olmayan sonuçlara göre Merkez Mahalle Muhtarları şöyle; Barbaros Mahallesi – Şaban Şahin, Esenler Mahallesi – Nazife Aydın, Cevatpaşa Mahallesi – Evren Kızoğlu, İsmetpaşa Mahallesi – Özkan Vural, Fevzipaşa Mahallesi – Ramazan Muhtaroğlu ve Namık Kemal Mahallesi – Cahit Sevim seçildi.