Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde mevcut Belediye Başkanı Mesut Bayram, rakiplerini geride bırakarak bir kez daha seçildi.
Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, Ayvacık ilçesinde CHP’nin Ayvacık Belediye Başkanı Adayı ve mevcut Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, resmi olmayan sonuçlara göre oyların yüzde 51,36’sını alarak yeniden Ayvacık Belediye Başkanı oldu.