TBL KBBL mücadele eden J&M Çanakkale Belediyespor, Gallardo’yu yenerek Türkiye Kadınlar Basketbol Ligine Yükseldi.
TBL KBBL mücadele eden J&M Çanakkale Belediyespor, Gallardo ile karşı karşıya geldi. Çanakkaleli sporseverler karşılaşmaya büyük ilgi gösterdi. Boğazın Kızları, TBL KBBL Play-off Yarı Final 3. Maçında Gallardo’yu 58-46 skorla yenerek Seçil Kauçuk Mersin Üniversitesi ile birlikte TKBL ligine yükseldi.
16
26
36
46
56
66