Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yüksekova TSO’dan Çanakkale’ye ziyaret

Yüksekova Ticaret ve Sanayi

Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özdemir, Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yıldırım, Yüksekova’da faaliyet gösteren iş insanları Baskın Süt ve Süt ürünleri Sahibi Necip Baskın ve Tuna Tarım Firma Sahibi Naci Tuna Çanakkale Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Çanakkale Ticaret Borsasında gerçekleştirilen ziyarette Başkan yardımcısı Sinan Erdoğan, Genel Sekreter Sevcan Elver ev sahipliğinde bulundu. Ziyarette Yasemin Kökay’da yer aldı.

Borsa Başkan yardımcısı Sinan Erdoğan nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çanakkale Ticaret Borsası’nın faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Çanakkale ve Yüksekova arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi ve ortak gerçekleştirilebilecek çalışmalar müzakere edildi.

Başkan Yardımcısı Sinan Erdoğan ayrıca sporun insanlar arasındaki kardeşlik, birlik ve beraberlik duygusunun pekişmesine neden olduğunu vurgulayarak 30 Mart’ta oynanacak olan Çanakkale ve Yüksekova kadın futbol takımlarının karşılaşmasında her iki takımada başarılar diledi.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech