Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İşbirlikleri görüşüldü

Yüksekova Ticaret ve Sanayi

Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özdemir, Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yıldırım, Yüksekova’da faaliyet gösteren iş insanları Naci Tuna ve Necip Baskın Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaret hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu; “Çanakkalemiz tarihi zenginlikleri ve coğrafi konumuyla sadece Türkiye için değil, dünya için de önemli bir merkezdir. Tarım, turizm, balıkçılık ve gıda sanayii gibi sektörlerde önemli bir potansiyele sahiptir. Yüksekova ise, coğrafi konumu, tarım ve hayvancılık kapasitesi ile sınır ticareti alanında büyük bir öneme sahiptir. Çanakkale ve Yüksekova arasındaki ticari ve sanayi potansiyelinin farkındalığını artırarak bu potansiyeli harekete geçirmek üzere yapılabilecek işbirliklerini görüştük. Ayrıca 30 Mart’ta oynanacak olan Çanakkale ve Yüksekova kadın futbol takımlarının karşılaşmasında her iki takımada başarılar diledik. Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Salih Özdemir’e ve beraberindeki ekibine nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech