Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Manşet

14 sokak satıcısı yakalandı

Çanakkale’nin de içinde bulunduğu 53 ilde gerçekleştirilen Narkoçelik-9 operasyonunda, 1 ton 43 kilo uyuşturucu madde, 387 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 41 ilde, Jandarma Genel Komutanlığı tarafından ise 12 ilde uyuşturucu madde imalatçılarına ve bunların satışını yapanlar ile sokak satıcılarına yönelik düzenlenen Narkoçelik-9 operasyonlarında, 1 ton 43 kilo uyuşturucu madde ve 387 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi. 434 zehir taciri ve sokak satıcısının yakalandığı duyuruldu. Çanakkale’de ise muhtelif miktarda uyuşturucu maddenin ele geçirildiği ve 14 sokak satıcısının yakalandığı belirtildi.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, konuyla ilgili yaptığı bilgilendirmede, “Uyuşturucu satıcılarının geleceğimiz olan gençlerimizi ve toplumumuzu zehirlemelerine asla izin vermeyeceğiz. Ülkemizin dört bir yanında zehir tacirlerine ve sokak satıcılarına karşı operasyonlarımız kararlılıkla devam edecek ‘’ ifadelerine yer verdi.

Operasyonlara Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Başkanlığı koordinesinde; İl Emniyet Müdürlüklerince; 565 ekip ve bin 602 personelin katıldığı belirtildi.

DİĞER VİDEOLAR

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech