Eceabat İlçe Devlet Hastanesi tarafından hastaneye muayene ya da tedavi için gelen hasta ve hasta yakınlarına 18–24 Mart “Yaşlılar Haftası” kapsamında broşür dağıtımı yapıldı.
18–24 Mart “Yaşlılar Haftası” kapsamında Eceabat İlçe Devlet Hastanesi tarafından hastaneye muayene ya da tedavi için gelen hasta ve hasta yakınlarına broşür dağıtımı yapıldı. Hastane personel, muhabbet gerçekleştirerek yaşlılara olan minnettarlıklarını dile getirdiler.
13
23
33