Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Başkan Yılmaz, sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutladı.
Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Lapseki’de sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Başkan Yılmaz, Lapseki Devlet Hastanesi, Acil 112 Servisi ve Sağlık Grup Başkanlığını ziyaret ederek doktor ve sağlık çalışanlarının ‘14 Mart Tıp Bayramını’ kutlayarak çiçek takdim etti.