Geçtiğimiz dönem Kepez Belediye Başkan Yardımcılığı görevini de yapan, Kepez’in ve Çanakkale’nin tanınan isimlerinden Adnan Köse, aday adayı oldu.
Adnan Köse, CHP Merkez İlçe Başkanlığı’nda, Kepez Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylık başvurusunu yaptı. Fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Köse, “Kepez’e hizmete devam etmek adına Belediye Meclis Üyeliğine aday adayı oldum. Tüm aday adaylarına başarılar diliyorum. Her şey çok güzel olacak” ifadelerini kullandı.
Tunahan Ünsal