Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özdağ; “Zafer Partisi sizi çok rahatsız edecek”

Geçtiğimiz gün geceyi kamp

Geçtiğimiz gün geceyi kamp alanında 5 Bin vatandaşla birlikte geçiren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sabah saatlerinde Anafartalar Zaferi’ni anmak amacıyla Zafer Yürüyüşü’ne katıldı. Öğle saatlerinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Özdağ yerel seçimlere ve basın mensuplarının sorularına ilişkin sert açıklamalarda bulundu.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, 57’nci Alay Yürüyüşü’nün ikincisini gerçekleştirmek üzere Çanakkale’ye geldi. Basın mensuplarıyla da bir araya gelen Özdağ, yerel seçime ilişkin aktarımlarının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

“Türk siyasetine adeta yeniden format atmıştır”

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ “Birçok Türk genci bıçaklanarak, kurşunlanarak, kafası taşla ezilerek, sığınmacı veya kaçak dedikleri işgalciler tarafından öldürülürken, Türk kadınları taciz edildiğinde susan bu alçaklar. Biz Türk milletinin hakkını, hukukunu, Türk çocuklarının vücut dokunulmazlığını, ruh dokunulmazlığını savunduğumuz zaman da mı tahrikçi oluyoruz? Çok işimiz var. Biz Türk milletini savunmaktan vazgeçemeyeceğiz. İktidarın paralı uşaklarına sesleniyorum. Nagehan Alçı ve benzerlerine sesleniyorum. Zafer Partisi sizi çok rahatsız edecek. Siz bu ülkeye gelen ve halkımızı taciz eden işgalcilerin haklarını savunurken biz de bıkmadan usanmadan Türk insanının hakkını savunacağız.

“Zafer Partisi’ne oy verdiğiniz takdirde…”

Zafer Partisi tek başına Türkiye’nin her yerinde seçimlere girmek üzere çalışmalarını yapıyor. Çanakkale’de de öyle. Zafer Partisi belediye başkanlarını seçen ilçeler ve iller işgalci teröründen kurtulacak. Zafer Partisi’ne oy verdiğiniz takdirde yaşadığınız ilin veya ilçenin sığınmacı ve kaçaklara ekonomik destek verilmeyecek. Biz bu parayı Türk halkı için harcayacağız. Eğer Zafer Partisi’ni belediye başkanlığına getirirseniz ilinizde veya ilçenizde sığınmacıların ve kaçakların açmış olduğu dükkanlara müsaade etmeyeceğiz.

“Uyuşturucuyla mücadele kapsamında spor okulları açılacak”

Memurları, zabıtayı, güvenlik istihbaratı konusunda görevlendireceğiz. Polise özellikle uyuşturucuya karşı istihbarat sağlaması görevini vereceğiz. Uyuşturucuyla mücadele kapsamında bütün Zafer Partili belediyeler spor okulları açacaklar. Boş bulduğumuz her yere spor tesisi yapacağız ve her spor tesisinin başına da belediyede istihdam edilecek atanamayan öğretmenlerden görevlendirme yapacağız. Böylece genç yüksekokul mezunu ama iş bulamamış kardeşlerimize de hem gençlerin hem uyuşturucudan uzak durması konusunda yardımcı olacağız. Programımız belli. Kadrolarımızla şimdi yerel seçimlere doğru da hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Esra İrem Özer

%d
Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech