Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Muhtarlar AK Parti’ye geçti

AK Parti Grup Başkanvekili

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Milletvekili Jülide İskenderoğlu ilçe ziyaretleri kapsamında Bayramiç muhtarlar derneğini ziyaret etti. 4 Muhtar AK Parti’ye geçti. Muhtarlara rozetleri, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Turan tarafından takıldı.

Geçtiğimiz gün AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Bayramiç’teydiler. Bayramiç’te bir dizi programa katılan siyasiler sonrasında muhtarlar ile bir araya geldiler.

Spontane bir şekilde gerçekleşen katılım töreninde muhtarlara rozetlerini AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan taktı. Turan’a programda Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal ile partililer eşlik etti.

Muhtarların AK Parti’ye geçmesinden sonra konuya dair İl Başkanı Naim Makas da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kutladı. Başkan Makas paylaşımında “Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, İl Genel Meclisi Başkanımız Nejat Önder, İl Kadın Kolları Başkanımız Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanımız Alperen Uysal, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, İl ve İlçe Yöneticilerimiz ile birlikte Bayramiç ilçemizdeki Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ettik.

Koşuburnu Köyü Muhtarı Bektaş Gümüş, Alakeçi Köyü Muhtarı Nahit Curoğlu, Bekirler Köyü Muhtarı Mehmet Kolsal, Söğütgediği Köyü Muhtarı Recep Kuzey ve Hacıdervişler Köyü Muhtarı Sefer Özcan, AK Parti ailemize katıldı” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech