Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İlçelerde yeni tesisler hayat buluyor

AK Parti Grup Başkanvekili

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, son günlerde Çan, Yenice, Kalkım bölgesi başta olmak üzere, ilçelerde ve beldelerde bir dizi programlara katıldı. Turan, geçtiğimiz günlerde Çan ve Yenice’de açılışlara katılırken, yeni tesisler vatandaşların kullanımına açıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz günlerde Çan ve Yenice başta olmak üzere birçok ziyarete ve bir dizi açılışa katıldı. Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Turan ile birlikte AK Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Vali İlhami Aktaş, AK Parti İl Başkanı Naim Makas ve İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder’de açılışlarda ve programlarda yer aldılar.

Çan ve Yenice’de gerçekleşen etkinliklerde, Yenice’de Toplum Sağlığı Merkezi açıldı. 50. Sanayi Dükkanı açıldı. Çarşı 6.Etap Dükkanlar Projesi başladı. Emniyet Amirliği İnşaatı, Belediye Oteli ve öğrenci yurdu açılışları ve temel atma törenleri gerçekleşti.

Öte yandan Çan’da gerçekleşen etkinliklerde ise Toplum Sağlığı Merkezi, Çan Karma OSB ve Çan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi açılışı ve temel atma törenleri gerçekleşti.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech