Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Aktaş, “Gerekli yardımları yapıyoruz”

Vali İlhami Aktaş, Hakkâri

Vali İlhami Aktaş, Hakkâri Şemdinli’de teröristlerce döşenen mayının patlaması sonucunda Şehit düşen Şehit Hüseyin Çetin’in eşi Hayrünnisa Çetin ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na kayıtlı M.T. ‘yi evlerinde ziyaret etti.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mustafa Pulluk’un da bulunduğu ziyarette Vali İlhami Aktaş, aileler ile bir süre görüşüp sohbet ederek ailelerin istek ve taleplerini dinledi.

Devletimizin şefkat elinin ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza en hızlı şekilde ulaşması için büyük bir özveri ve gayret gösterdiklerini vurgulayan Vali Aktaş, “Ramazan Ayı vesilesiyle de vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ediyor, taleplerini dinliyor ve gerekli yardımları yapıyoruz. Devletimiz her daim ihtiyaç sahibi aileleri takip ederek, ailelerimize maddi ve manevi anlamda destek olmaya devam edecektir” dedi.

Ziyaret edilen aileler, Vali Aktaş’ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini ifade ederek, kendilerine teşekkür ettiler.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech