Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ın talimatı ile Gelibolu Belediyesi’ne ait iki araç ve üç şoför personel, İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne destek olması amacıyla, Sağlık Müdürlüğü’nün hizmetine geçti.
Gelibolu’da Belediye tarafından, Gelibolu İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne destek verildi. Koronavirüs sürecinde, vakaların hızlı artması neticesinde, Gelibolu Belediyesi tarafından iki araç ve üç şoför personel İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün hizmetine geçti.
Gelibolu Belediyesi tarafından yapılan bilgilendirmede, “Pandemi sürecinde halkımızın ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, Belediye Başkanımız Mustafa Özacar’ın talimatı doğrultusunda kurumuzca katkı sunarak, iki araç ve üç şoför personelimizi, İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün emrinde görevlendirmiş bulunuyoruz” ifadeleri kullanıldı.
Tunahan Ünsal