Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gelecek Atölyesi düzenleniyor

Çanakkale Çalışma ve İş

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) iş birliğinde üniversite öğrencileri için kendini tanıma, CV hazırlama, mülakat teknikleri, Linkedin kullanımı alanlarında 14-15 Nisan tarihlerinde dijital ortamda atölyeler düzenliyor.

Çanakkale İŞKUR İş Kulübü Lideri Salih Ersoy ve diğer İş Kulübü liderlerinin vereceği eğitime katılmak isteyenler https://bit.ly/326wijj katılım linkinden veya Yetenek Kapısı Platformu üzerinden başvuru yapabilecekler ve program sonunda katılım belgesi alabilecekler.

Katılmak isteyenler https://www.yetenekkapisi.org adresinden üye olarak/giriş yaparak, Etkinlikler başlığı altından kayıt olabilir, bu platform aracılığı ile birçok iş-staj ve kariyer fırsatından haberdar olabilecek.

Öte yandan yapılan açıklamada Yetenek Kapısına giriş yaptıktan sonra, Etkinlikler başlığı altında etkinliği göremezseniz, soldaki menüden Etkinlikler butonuna tıkladığınızda açılan listeden “ÜNİVERSİTE-İŞKUR İŞBİRLİĞİNDE GELECEK ATÖLYESİ BAŞLIYOR” isimli etkinliği aratarak kayıt olma imkânı olduğu bilgisi paylaşıldı.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech