CHP Merkez İlçe Başkanlığı tarafından sosyal medyada yapılan paylaşım dikkat çekti.
CHP Merkez İlçe Başkanlığı tarafından yapılan sosyal medya paylaşımı dikkat çekti. Merkez İlçe Başkanlığı tarafından sosyal medyada yapılan paylaşımda, “Çanakkale halkının siyasi Ölçek’leri bellidir. Kirli ellerdeki hiçbir Makas bu durumu değiştiremez.
Ancak Ali Cengiz oyunları ile kendilerine daha fazla rant alanı açacak Önder’ler bulurlar. Bülent bildikleri abileri bu oyunları iyi bilir, iyi oynadığını zanneder ama Çanakkale halkı bu oyunları sevmez. Çanakkale’nin gönlüne girmek için laikliğin bekçisiyiz demeniz lazım. İstanbul Sözleşmesi yaşatır demeniz lazım. Kayıp 128 Milyar Doların takipçisiyiz demeniz lazım” ifadeleri kullanıldı.
Haber Merkezi