Dün AK Parti rozetini almak üzere sabah uçağı ile Ankara’ya giden Nejat Önder, Ankara’da rozetini bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı ve akşam uçağı ile kente döndü.
Cumhurbaşkanı ile buluşmak için çıktığı yolculukta Nejat Önder’e AK Parti’nin önde gelen isimleri eşlik etti. Önder, birlikte yola çıktığı AK Parti İl Başkanı Naim Makas ve İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanı Bülent Korkmaz ile gece saat 01.30 sıralarında kente geldi.
Ş. Ezgi Tuncel