Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çardak Ticaret Merkezi’nde sona doğru

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu Çardak Ticaret Merkezini ziyaret ettiler. ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili yapmış olduğu değerlendirmede, “Çardak Ticaret Merkezi’ni aktif hale getirerek İlimiz ekonomisine bir an önce kazandırmamız gerekiyor” dedi.

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, GESTAŞ Genel Müdürü Mahir Sevinç ve Çardak Belediye Başkanlığı yetkilisinin de eşlik ettiği ziyarette Merkezin verimli kullanılarak bölge ekonomisine katkı sağlaması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu: “ Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın 2017 yılı Güdümlü Proje Desteği kapsamında, Çanakkale’nin tarihi ve ticari özelliklerini ön plana çıkararak ekonomik gücünün ve rekabet edebilirlik düzeyinin yükseltilmesi, ayrıca bölgenin iç ve dış ticaretini geliştirmek amacı ile Çanakkale Valiliği himayelerinde “Çardak Ticaret Merkezi” projesi planlanmış ve Köprü ile birlikte bölgedeki hareketliliğin de değerlendirilmesi hedeflenmişti.

Proje Ortağı olarak Odamızın da yer aldığı Çardak Ticaret Merkezi’ni aktif hale getirerek İlimiz ekonomisine bir an önce kazandırmamız gerekiyor” dedi.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech