Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Makas: Nejat Önder partimizin saflarına katılacak

Geçtiğimiz gün İl Genel

Geçtiğimiz gün İl Genel Meclisi Başkanlığı seçimi gerçekleşti. Gerçekleşen seçimde, CHP’den istifa eden Nejat Önder, AK Parti ve MHP’li İl Genel Meclisi üyelerinin blok oyuyla, İl Genel Meclisi Başkanı seçildi. Seçimin ardından ise Başkan Önder, Ankara’ya doğru yola çıktı. 

AK Parti İl Başkanı Naim Makas ise konu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başkan Makas, sosyal medya hesabından yapmış olduğu değerlendirmede, ”

İl Genel Meclisi Başkanlığı seçimi gerçekleştirildi. Öncelikli olarak Nejat Önder Bey’i tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyoruz. Seçim sonucunun şehrimiz açısından hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bizim AK Parti ve MHP grubu olarak desteklediğimiz adayımızın dışında; HDP’ye tavır alamayan, sınırımızda PYD olsun diyen, milli meselelerde sınıfta kalan CHP’ye kayıtsız kalmayarak, önce partisinden istifa edip sonra da bağımsız aday olan, vatansever duruşu ve milli meselelerdeki hassasiyetini bildiğimiz Nejat Önder Bey’e AK Parti ve MHP grubu olarak blok halinde destek verdik, böylelikle yapılan seçim sonucunda kendisi İl Genel Meclisimizin yeni başkanı oldu.
İl Genel Meclisinde muhalefetin takındığı; şehrin ihtiyaçlarını öncelemeyen ve partizanca tavırların geride kaldığı bir çalışma dönemini hep birlikte yaşayacağımızı düşünüyoruz.
Bugün düzenlenecek olan törenle, Nejat Önder’in partimiz saflarına katılacağını ve bir AK Parti üyesi olarak İl Genel Meclisindeki görevini ifa edeceğini değerli kamuoyuyla paylaşmak isterim. Şehrimiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Tunahan Ünsal
Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech