Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mart ayında Narkotik Suçlardan 66 kişi yakalandı

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce il merkezi ve ilçelerimizde Uyuşturucu Madde Satışı yapan ve Kullanan Şahıslara yönelik sürdürülen çalışmalarda geçtiğimiz ay toplam 66 kişi hakkında işlem yapıldı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce il merkezi ve ilçelerimizde Uyuşturucu Madde Satışı yapan ve Kullanan Şahıslara yönelik sürdürülen çalışmalarda geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirilen operasyonlarda TCK 191 (Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde kabul etmek bulundurmak) suçundan 33 olayda 36 şüpheli hakkında işlem yapılarak, işlemlerinin ardından 36 şahıs serbest bırakıldı.

Öte yandan TCK 188 (Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti) suçundan 24 olayda 30 şüpheli hakkında işlem yapılırken 7 şahıs çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanarak cezaevine teslim edildi. 12 şahıs Adli Kontrol şartı ile 23 şahıs da işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Yapılan yakalamalarla şüphelilerden 565 gr. Skunk, 550 adet Ecstasy, 220 gr. Metamfetamin, 200 gr. Bonzai, 52 gr. Bonzai Hammaddesi, 15 gr. Esrar maddesi ve suç geliri olarak değerlendirilen 385 TL para ele geçirilerek tüm maddelere ve paraya el konuldu.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech