Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Esra Yüksel’den önemli açıklamalar

Belediye Meclisi AK Parti

Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Esra Yüksel, görevde geçirdikleri 2 yıl süresince gündeme getirip takipçisi oldukları projelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Belediye Meclisi’nin AK Parti Grup Başkanvekili Esra Yüksel, şehirde hayata geçirilmesi planlanan projeler ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Yüksel, TEKZEN bölgesinde bir cami yapılması için çalışmanın başladığını ve şantiyenin kurulduğunu ifade etti.

Yüksel son gelişmelerle ilgili, “AK Parti Belediye Meclis Grubu olarak, şehrimizin yeni yerleşim bölgesi Tekzen mevkiine yapılması için belediye meclisinde uzun süredir mücadelesini verdiğimiz camimizin şantiye çalışmaları başlamıştır. Hayırlı olsun.

Şimdi sırada, sürekli gündemde tuttuğumuz ve Sarıçay üzerine yapılmasının ardından şehrin trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak 4. araç köprüsü projesi var. Bu projenin hayata geçmesi için de süreci hızlandırma adına üzerimize düşeni yapmak için çalışıyoruz.

İki yılı bu ay dolan belediye meclis üyeliği görevimiz boyunca, şehrimize hizmet için gündeme getirdiğimiz, eleştirdiğimiz ve icrasını beklediğimiz; Sosyal Konutlar Kentsel Dönüşüm Projesi, çevre sorunları, hafriyat ve moloz döküm alanı ihtiyacı, belediyeye ait yarım kalmış binalar sorunu, bir çevre sorunu haline gelen Sarıçay’ın durumu, belediye kaynaklarının kullanımında ve yeni kaynak arayışlarında gözlenen sorunlar, otopark ihtiyacı ve trafik sorunu, depreme hazırlık ve tüm bunların yanı sıra 1915 Çanakkale Köprüsü ile Ezine Gıda OSB gibi devasa yatırımlarla gelişecek şehrimizin geleceğe hazırlanması noktasında yapılması gereken plan ve programlar hakkında fikir beyan etmeye, eleştirmeye ve eleştirdiğimiz konuların takipçisi olmaya devam edeceğiz.

Şehrimize hizmette niyet ve samimiyet oldukça diyalog, istişare ve destek olmaktan da kaçınmayacağımızı bir kez daha ifade etmek isterim” ifadelerinde bulundu.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech