Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, İlçe Orman İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret ederek çalışan personele hediye takdiminde bulundu.
Ayvacık İlçe Orman İşletme Müdürlüğü ziyaretine ilişkin kişisel sosyal medya hesabından bilgi veren Başkan Bayram, “Yoğun programımız nedeniyle 21-26 Mart Orman Haftası’nda ziyaret edemediğimiz İlçe Orman İşletme Müdürlüğümüzü; Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanımız Emre Öz ile birlikte ziyaret ettik. Kendileri için hazırladığımız hediyelerimizi, özürlerimiz ile birlikte takdim edip, işlerinde kolaylıklar diledik.” ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi