İYİ Parti Çanakkale İlçe Başkanları, geçtiğimiz gün Ankara’da İYİ Parti Genel Merkezi’nde, Genel Başkan Akşener ile bir araya geldiler.
İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar ve ilçe başkanları geçtiğimiz gün Ankara’ya adeta çıkarma yaptılar. İYİ Parti heyeti, Genel Başkan Meral Akşener, Genel Başkan Yardımcıları Burak Akbudak, Metin Ergün, Mehmet Tolga Akalın ve Cihan Paçacı’yı ziyaret ettiler. İlçe başkanlarına GİK Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz’da eşlik etti.
Haber Merkezi