Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Güncel

NİŞANLANDILAR!

Gazetemizin emekçilerinden Tunahan Ünsal, bir süredir güzel bir beraberlik yaşadığı avukat sevgilisi Ezgi Deniz Çalışal ile evlilik yolunda ilk ciddi adımı attı.

Hafta sonu, pandemi koşullarına uygun olarak doğa ile iç içe hazırlanmış bir mekanda gerçekleştirilen nişan törenine, ailelerin ve yakın arkadaşların yanı sıra hem damadı hem de gelini tanıyan Çanakkale Barosu Başkanı Av. Bülent Şarlan ile Av. Güneş Pehlivan da katıldı.

ŞARLAN: “BİRBİRLERİNE OLAN SEVGİLERİNİ GÖZLERİNDEN OKUYABİLİYORUM”

Başkan Şarlan, nişan töreninde yaptığı konuşmada çifte mutluluklar dilerken şu ifadelere yer verdi:

“Ezgi başarılı bir meslektaşım, Tunahan da gazetecilikte çok başarılı. Kızım Defne, Tunahan’ın Ezgi’ye evlilik teklifinde ‘Hayatımın en önemli haberi olur musun?’ demişti. Biz onları ne zaman görsek, kızımla bunu hatırlıyoruz. Bu aralarındaki sevginin ne kadar büyük, anlamlı, güzel olduğunu da bize gösteriyor. Tabii nişan töreninde bu yüzüklerin takılması ile önlerindeki uzun hayatın, evlilik yaşamının ilk adımlarını atmış oluyorlar. Bu temel ne kadar sağlam ve yerinde olduğunu biz onları gözlemleyerek bu günkü törenle de pekiştirmiş olduk. Ben sevgilerini ve özel duygularını, birbirlerine baktıklarında gözlerinden okuyabiliyorum. Sizler de herhalde görebiliyorsunuz. Bu süreçte mutluluklar diliyorum. Her ikisi de meslek yaşamlarında çok daha ileriye yürüyeceklerdir. Bizler de her zaman onların, sevgilerinin yanındayız.”

Çiftin tanışma hikayelerinden de bahseden Şarlan, Çanakkale Barosu’nun avukatlarının seslendirdiği Çanakkale Türküsü video çalışması esnasında üç gün süren çekim sürecinde bir araya geldiklerini ve birbirlerini tanıdıklarını belirtti. Çanakkale Barosu’nun da bu birliktelikte bir imzasının, bir katkısının olduğunun altını çizdi.

“ÖMÜR BOYU UZUN VE GÜZEL BİR EVLİLİK DİLİYORUZ”

Nişan kurdelesini ise Tunahan Ünsal’ın babası Birol Ünsal kesti. “Canım oğlum ve tanıdıktan sonra canım kızımın bu beraberliklerini kutluyoruz. Ömür boyu sağlıklı, uzun ve güzel bir evlilik diliyoruz.” diyerek kurdeleyi kesen Baba Ünsal’ın tek oğlunun mürüvvetini gördüğü için oldukça heyecanlı olduğu görüldü. Damadın annesi Mahi Türkan Ünsal, misafirlerle tek tek ilgilenirken kardeşi Burcu Ünsal ve gelinin arkadaşlarının da tören hazırlıkları noktasında emekleri gözden kaçmadı.

ÜNSAL: “BEN DAHA FAZLA DAYANAMAM DEDİM”

Damat Ünsal, tören açılışında katılanlara seslenerek tanışma sürecinden bahsetti. Oldukça gergin olduğunu vurgulayarak konuşmasına başlayan muhabir arkadaşımız Ünsal, “Bunu her gün yapsak yine de ben gerileceğim. Öyle bir atmosferi var bu olayın. 2 yıl önceye dayanıyor bizim arkadaşlığımız ve artık resmiyete dökmek için ‘ben daha fazla dayanamam’ dedim ve gereken neyse onu yapalım dedik. Bugün de hepiniz geldiğiniz için teşekkür ediyoruz.

“YAZDIĞIM EN GÜZEL HABER OLUR MUSUN?” DEMİŞTİ

Başarılı gazeteci arkadaşımız Ünsal, Avukat Çalışal’a evlilik teklif ederken “Yazdığım en güzel haber olur musun?” diye sorunca, organizasyondan haberi olmayan gelinin şaşkınlıkla verdiği “evet” cevabı ile bir ömür sürecek mutlu bir yola çıkmışlardı.

Gündem Gazetesi ailesi olarak yalnız bırakmadığımız başarılı muhabirimiz Tunahan Ünsal ile aynı zamanda Çanakkale Barosu Kadın Hakları Komisyonu Başkanı olan güzel sevdiceği Av. Ezgi Deniz Çalışal’a çıktıkları bu yolda sağlık, mutluluk ve huzur dileriz.

Eylem Gözeldere

DİĞER VİDEOLAR

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech