Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çevrimiçi Felsefe Atölyesi başvuruları başladı

Çanakkale Belediyesi Nisan ayı

Çanakkale Belediyesi Nisan ayı etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan “Çocuklarla Edebi Metinler Üzerine Çevrimiçi Felsefe Atölyesi” 20 kişilik gruplar halinde ve 3 hafta boyunca her Cuma kentli çocuklarla buluşacak. Devlet okulu öğrencilerine öncelik tanınacak olan atölyeye başvurular ise bugün başladı.

Felsefe Öğretmeni ve Çocuklarla Felsefe Eğitici Eğitmeni Belgin Önal tarafından gerçekleşecek atölyelerde edebi metinler üzerinden 10-15 yaş aralığındaki çocukların, gençlerin düşünme alışkanlıkları geliştirme, yaratıcıklarını ortaya koyma ve düşündüklerini davranışa dönüştürmeyi sağlamak amaçlanıyor. Bununla birlikte Çocuklarla Felsefe çalışmaları bilgi aktarımı değil, bilgiyi birlikte bulma amacını taşıdığı için katılımcı öğrencilerin düşünmesini, yaratıcılıklarının ve paylaşımcılıklarının ortaya çıkması hedefleniyor.

9-16-23 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleşecek olan atölyelere; her Cuma saat 17.00’de 10-15 yaş grubu katılacak.

Devlet okulu öğrencilerine öncelik tanınacak olan atölyeye başvuru yapacakların bugünden itibaren Çanakkale Belediyesi’nin internet sitesinde linki bulunan Başvuru Belgesi’ni indirip doldurarak kultur.proje@canakkale.bel.tr adresine göndermeleri gerekiyor.

Haber Merkezi

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech