Ayvacık Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü, yaz sezonuna hazırlık çalışmaları kapsamında sivrisinek ve karasinek ilaçlaması yaptı.
Yapılan çalışma hakkında Ayvacık Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü tarafından bugün; yaz sezonunda oluşabilecek olumsuzluklara karşı sivrisinek ve karasinek mücadelesinde larva 2. dönem ilaçlaması yapılmıştır. Planlama dahilinde periyodik olarak larva mücadele çalışmalarımız devam edecektir.” dendi.
Haber Merkezi