DEVA Partisi’nden sitem

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

DEVA Partisi İl Başkanlığı tarafından, dün bir basın açıklaması yapıldı. Yazılı yapılan basın açıklamasında, Vali İlhami Aktaş ile 2 aydır görüşülemediği ifade edildi.

DEVA Partisi İl Başkanlığı tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında, Vali İlhami Aktaş’tan 2 ay önce randevu talep edildiği ancak geri dönüş yapılmadığı belirtildi.

DEVA Partisi İl Başkanlığı tarafından yapılan basın açıklamasında, “DEVA Partisi Çanakkale İl Başkanlığı olarak bundan yaklaşık 2 ay önce Çanakkale Valisi Sayın İlhami Aktaş’ı ziyaret etmek için yazılı ve sözlü olarak bu zamana kadar talep ettiğimiz randevuya olumlu ya da olumsuz hiçbir dönüş yapılmamasının Sayın Vali’nin programlarının yoğunluğundan dolayı olabileceğini düşünsek de aradan geçen 2 aylık süreç içerisinde diğer partilerle olan ziyaretlere devam edildiğini basında görmemizden sonra konu ile ilgili görüşümüz ne yazık ki değişmiştir.

Sayın Vali’den devletin, milletin valisi ve şehrin mülki amiri olarak sadece belirli siyasi partilere değil de her siyasi partiye tarafsız ve eşit bir şekilde yaklaşmalarını bekliyoruz.

Makamlar ve mevkiler gelip geçicidir. Önemli olan bu makamda iken çalışmalarınızla milletimizin gönlünde yer edinebilmek, güzel izler bırakabilmektir. DEVA Partisi olarak biz, ötekileştirmeden birleştirici olarak tüm vatandaşlarımıza hizmet etmek, sorunlarına deva olabilmek için var gücümüzle çalışacağız.

Tunahan Ünsal


Bu haber 08/01/2021, Cuma günü yayınlandı, 221 defa görüntülendi
*