Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, SODEMSEN için gittiği Ankara’da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’le poz verdi.
Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, SODEMSEN için gittiği Ankara’da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’le poz verdi. Öz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi:
“Bugün Ankara’da Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerimizin bir bütün olarak faaliyet yürütebilmeleri adına kurulan SODEMSEN (Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası) genel kurulunu gerçekleştirdik. Sandık Kurulu Tutanak Görevlisi olduğum Genel Kurulda tek aday olarak seçime giren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e üstlendiği görev için destek oyumuzu kullandık.”
Esra Çanlı