Çanakkale MHP İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım, 15 Temmuz’la ilgili açıklama yaptı. Şehitler Abidesi’nde düzenlenen törene katılan Yıldırım, “Rabbim 15 Temmuz gecesi canlarını din ü devlet, mülk ü millet, istiklâl ve istikbalimiz için feda eden aziz şehitlerimizi sonsuz rahmetine gark eylesin“ dedi.
Çanakkale MHP İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım, 15 Temmuz’la ilgili açıklama yaptı. Şehitler Abidesi’nde düzenlenen törene katılan Yıldırım, burada şehitlikleri gezerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Yıldırım, ardından ise 15 Temmuz’u yaşatanları lanetleyerek “Emperyalist ABD köpekleri, ‘12 Eylül’de bizim çocuklar kazandı’ demişlerdi. Çok şükür 15 Temmuz’da onların gayri meşru uşakları kaybetti ve Allah’ın izni ve Yüce Türk Milletinin azmi sayesinde Türk Milleti kazandı. Rabbim 15 Temmuz gecesi canlarını din ü devlet, mülk ü millet, istiklâl ve istikbalimiz için feda eden aziz şehitlerimizi sonsuz rahmetine gark eylesin” dedi.