Çanakkale’de şehir içi ulaşımla ilgili önemli bir karar alındı. Geçtiğimiz gün hayata geçirilen yeni uygulamayla, bundan böyle Ç-9 seferlerinde para kabul edilmeyecek. Bunun yerine ise makul bir ücret karşılığında vatandaşa kart verilecek.
![Kent içi ulaşımda yeni dönem Çanakkale’de şehir içi ulaşımla](https://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2020/07/1-29.jpeg)
Çanakkale’de şehir içi ulaşımla ilgili önemli bir karar alındı. Geçtiğimiz gün hayata geçirilen yeni uygulamayla, bundan böyle Ç-9 seferlerinde para kabul edilmeyecek. Bunun yerine ise makul bir ücret karşılığında vatandaşa kart verilecek.