Ali Babacan önderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi(DEVA) Çanakkale İl Başkanı, Avukat Berkan Karaca oldu.
Geçtiğimiz gün Demokrasi ve Atılım Partisi’nin (DEVA) 6 kişilik kurucu heyeti, son görüşmelerini tamamlamak üzere Ankara’ya parti genel merkezine gitmişlerdi. Dün akşam saatlerinde yapılan istişareler sonucunda ise partinin Çanakkale İl Başkanı Avukat Berkan Karaca oldu.
Haber Merkezi