Çanakkale Kent Konseyi Instagram “@canakkalekentkonseyi” hesabından bu akşam saat:21.00’da gerçekleşecek olan canlı yayın programının ikinci konuğu Uzman Psikolog Serdar Topal olacak.
Çanakkale Kent Konseyi’nin haberine göre; Instagram “@canakkalekentkonseyi” hesabından bu akşam saat:21.00’da gerçekleşecek olan canlı yayın programının ikinci konuğu Uzman Psikolog Serdar Topal olacak.
2019’un sonlarında Çin’den tüm dünyaya yayılan, 11 Mart’ta da ilk kez Türkiye’de görülen Covid-19 salgını Çanakkale’de de toplumun tüm kesimlerini derinden etkiliyor.
COVİD-19 salgını sürecinde bireylerde yaşanan psikolojik durumların ele alınacağı bu canlı bağlantıda, pandemi etkilerinin insan psikolojisine yansıması ve uzun süre evde kalan bireylerin nasıl etkilendiği, pandemi sonrası psikolojik sağlığımız konuşulacak.
Canlı yayında Serdar Topal’a “#konuşuyorum” hashtag etiketi ile sorularınızı yönlendirebilirsiniz.