Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İŞKUR üzerinden 251 kamu işçisi alınacak

Çanakkale Çalışma ve İş

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü koordinasyonunda, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine sürekli statüde 226 kişi, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğüne geçici statüde 25 kişi olmak üzere toplam 251 kamu işçisi alımı yapılacağı duyuruldu.

İŞKUR’un haberine göre; Engelli personel haricindeki ilgili tüm personeller ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinin birimlerinde görevlendirilecek olup Hasta ve Yaşlı Bakım Hizmetleri için 60 kadın, 55 erkek, Temizlik Görevlisi için 40 kadın, 43 erkek, 1 engelli, Özel Güvenlik Görevlisi için 8 kadın, 19 erkek personel toplam 226 sürekli işçi; Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Orman İşletme Müdürlüklerinde (Merkez ve ilçelerde) Yangın İlk Müdahale İşçisi mesleğinde geçici 25 erkek personel alınacak.

BAŞVURULAR BUGÜN BAŞLIYOR
Başvuru şartını taşıyan adaylar, COVID-19 salgını nedeniyle halk sağlığını korumak adına 15 Haziran -19 Haziran 2020 tarihleri arasında İŞKUR E-ŞUBE (https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden elektronik (online) başvurularını yapılabilecek. İlanın Noter Kurası 25 HAZİRAN 2020 tarihinde, saat 10.00’da ÇOMÜ İÇDAŞ Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Kura çekimine görevli personel harici kişi kabul edilmeyecek, kura canlı yayınla www.comu.edu.tr/canli-yayin adresi üzerinden yayınlanacak. Noter kurası ile Sözlü sınava alınacak asıl adayların listesi, açık iş sayısının dört katı olarak kura çekimi sonucu belirlenecek. Kura ile ayrıca aynı sayıda yedek adayın isimlerini kapsayan bir liste oluşturulacak. Kura sonuçları www.comu.edu.tr adresinden duyurulacak. Ayrıca ilgililerin adreslerine posta yoluyla tebligat yapılmayacak. Kura sonucu sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylardan istenecek belgelerin teslim tarihi ve yeri ile mülakat tarihi ve yeri daha sonra www.comu.edu.tr adresinden ilan edilecek.

ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinin sürekli işçi genel şartlarında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerlikle ilişiği olmamak, ilanın alım şartlarında ayrıntılı biçimde belirtilen suçlardan mahkum olmamak ve Çanakkale il sınırlarında ikamet etmek bulunuyor.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech