Geçtiğimiz yıllarda MÜSİAD’ın da kullandığı, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi’nde bulunan bina hızla yıkılıyor. Yıkım nedeniyle caddede yol tek yönlü olarak trafiğe kapatıldı.
MÜSİAD’ın da kullandığı, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi üzerinde bulunan bina, yıkılıyor. Binanın yıkım çalışmalarına geçtiğimiz haftalarda başlandı ve yıkımı hızla devam ettiği görüldü. Yıkım nedeniyle, Çanakkale Belediyesi tarafından alanda bariyerlerle önlemler alındı. Alınan önlemler kapsamında, binanın hemen önüne yer alan Piri Reis Caddesi’nin bir bölümü araç trafiğine kapatıldı.
Tunahan Ünsal