Bayram sabahı Gökçeadalılar ile buluşmak üzere sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayın yapan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, ada dışından da çok sayıda vatandaşla bayramlaştı.
Bu yıl Ramazan Bayramı’nı evlerimizde karşıladık. Koronavirüs salgını dolayısıyla 81 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edilirken kutlamaları da sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlarla kutladık.
Bayramın birinci günü Gökçeada halkını “Sarılarak bayramlaşmak başka bahara kaldı. Bu nedenle sizlerle Instagram canlı yayın üzerinden kucaklaşacağım.” saat 11.00’de canlı yayında bayramlaşmaya çağıran Belediye Başkanı Ünal Çetin’in davetine çok sayıda Gökçeadalı’nın yanı sıra ada dışından ve şehir dışından çok sayıda Gökçeada sevdalısı da icabet etti.
Özlem Kavuklu