Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ve Temizmama.com işbirliği ile Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne 1 ton mama bağışında bulunuldu.
Çanakkale Belediyesi’nin haberine göre; İşbirliği kapsamında bağışlanan mamalar Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri ve gönüllü hayvan severlerin de desteğiyle can dostlarımıza dağıtıldı.
Can dostlarımız için tek yürek olan; Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP), Temizmama.com ve mamaların dağıtımında Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerimize destek sunan gönüllülerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.