Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Emekçinin alın teri, onurudur”

Bayramiç Belediye Başkanı Mert

Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, tüm emekçilerin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladığı bir açıklama yayınlayarak “1 Mayıs, emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günüdür. Daha eşit, özgür ve emeğe saygılı bir ülke için çalışıyoruz. Emekçilerin teri kurumadan hakkını almasını diliyoruz. Biliyoruz ki emekçinin alın teri, onurudur. Unutulmamalıdır ki, emek ve emekçiler olmadan gelişme, kalkınma mümkün değildir” ifadelerine yer verdi.

Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, tüm emekçilerin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladığı bir açıklama yayınlayarak “Unutulmamalıdır ki, emek ve emekçiler olmadan gelişme, kalkınma mümkün değildir” mesajı verdi.

“DAHA EŞİT, ÖZGÜR VE EMEĞE SAYGILI BİR ÜLKE İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Mert Uygun, güçlü bir ülkenin ancak üreten insanların elinde oluşacağını vurgulayarak şu ifadelere yer verdi: “Bugün başımızı kaldırıp her baktığımız üründe bir alın teri görüyoruz. Büyük holdingler, fabrikalar, tarlalar, firmalar, sokaklar aslında milyonlarca insanın emeğiyle bir araya gelerek var oluyor. Bir ülkenin bu değerlere sahip olmasının en büyük koşulu tabi ki emek verenlerdir. 1 Mayıs renk, din, dil ve ırk ayrımı yapmadan üreten emekçilerin ortak paydasıdır. 1 Mayıs, emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günüdür. Daha eşit, özgür ve emeğe saygılı bir ülke için çalışıyoruz.”

“EMEK VE EMEKÇİLER OLMADAN GELİŞME, KALKINMA MÜMKÜN DEĞİLDİR”
“Emekçilerin teri kurumadan hakkını almasını diliyoruz. Biliyoruz ki emekçinin alın teri, onurudur. Unutulmamalıdır ki, emek ve emekçiler olmadan gelişme, kalkınma mümkün değildir. 1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında kutlanmasını diliyorum. Haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünyayı göreceğimiz günlerin geleceği umuduyla, tüm emekçi kardeşlerimizin bayramını kutlarım.”

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech